| Ražotāja daļas numurs : | 25096 SL199 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Alpha Wire |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CABLE 6COND 24AWG SHLD 1000' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 25096 SL199(1).pdf25096 SL199(2).pdf25096 SL199(3).pdf25096 SL199(4).pdf25096 SL199(5).pdf25096 SL199(6).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 25096 SL199 |
|---|---|
| Ražotājs | Alpha Wire |
| Apraksts | CABLE 6COND 24AWG SHLD 1000' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 25096 SL199(1).pdf25096 SL199(2).pdf25096 SL199(3).pdf25096 SL199(4).pdf25096 SL199(5).pdf25096 SL199(6).pdf |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| spriegums | 300 V |
| Izmantošana | - |
| Aizsardzības veids | Foil |
| Shield Materiāls | Aluminum |
| Vairoga pārklājums | 100% |
| Sērija | Xtra-Guard® 2 |
| Vērtējumi | ISO 10993, UL Style 20668 |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 90°C |
| Diriģentu skaits | 6 |
| Garums | 1000.0 (304.8m) |
| Jakas krāsa | Slate |
| Jaka (izolācija) Biezums | 0.0320" (0.813mm) |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | Polyurethane (PU) |
| Jaka (izolācija) diametrs | 0.205" (5.21mm) |
| Iespējas | Biological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord |
| Diriģents | 7/32 |
| Dzīslu materiāls | Copper, Tinned |
| Dzīslas izolācija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabeļa tips | Multi-Conductor |
| Pamatprodukta numurs | 25096 |








PROTOTYPE
FOLDING KEYBOARD & MOUSE TRAY FO
CABLE 6COND 24AWG BLK SHLD FEET

CABLE 6COND 24AWG YLW SHLD 1000'

CYLINDER,AIR
CABLE 8COND 24AWG BLK SHLD 100'

CYLINDER,AIR
CABLE 6COND 24AWG BLK SHLD 100'

25095TE532SS1R0
B401 10X14 BLU/BLK/WHT NOTICE